Prawa autorskie


Wszelkie prawa do tekstów zamieszczanych na stronie smaknauki.blogspot.com są zastrzeżone. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich w całości lub fragmentach bez pisemnego zezwolenia autora jest zabronione.

Zdjęcia i grafiki pochodzą z omawianych artykułów naukowych zgodnie z podanym źródłem.

3 komentarze:

  1. Super blog, szczególnie w dzisiejszych czasach :) może jakiś artykuł na temat żywych bakterii jogurtowych, jogurtach wzmacniających odporność, doustnych probiotykach dla kobiet? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam Piotrze, bardzo spodobał mi się Twój blog, od jakiegoś czasu interesuję się zdrowym odżywianiem, oczyszczaniem itp. Zainteresowała mnie pewna metoda oczyszczania organizmu z toksyn polegająca na ssaniu oleju słonecznikowego z pierwszego tłoczenia, może słyszałeś? Ciekawa jestem, co na to mówi nauka. Czy coś w tym jest, czy to tylko ściema. Pozdrawiam, Lidia

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo ciekawy blog. W bagienku wypocin o problemach pierwszego świata odrobina sceptycyzmu i zdrowego krytycyzmu wobec popularnych oczywistych oczywistości czyta się z przyjemnością. Przychylam się do prośby wyżej: może jakaś recenzja o kefirach, jogurtach i wpływie innych produktów fermentowanych na zdrowie (ogórki i kapusta kiszona). Bardzo ciekawi mnie również pańska opinia odnośnie do tematu wód butelkowanych. http://www.youtube.com/watch?v=NgDvclWRA9k czekam na polski komentarz w tej sprawie. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

    OdpowiedzUsuń